top of page
לימוד נעים

המלצות

ליליה, מכינת פיזיקה להנדסה, מכללה, 2020

​הגעתי לראובן בסמוך למבחן שלי בפיזיקה עם הרבה שאלות. מדובר במרצה מקצועי מאוד, קשוב, זמין בכל רגע נתון ואנושי! ראובן הסביר וחידד לי את כל החומר בצורה מיטבית. חבל שלא הגעתי אליו לפני, ממליצה בחום!

גליה, אם לנערה שעולה לי"א, 2020

[התלמידה הכשרונית כמעט נשרה ל-3 יחידות, ובסוף נשארה ב-4]

מצוין! הוא סבלני ויסודי והשיטה של עבודה און-ליין מתאימה מאוד למתבגרים

מאיה, אם לתלמיד בתוכנית מצטיינים מתמטיקה י"א, 2020

ראובן מורה מקצועי מאוד. לפני מתמטיקה, הוא רואה את נפשו של התלמיד, מבין את מקור הקושי ומתאים את הגישה הלימודית. הוא מקנה לתלמיד ביטחון וכלים להתמודד עם החומר, וכן עם הלחץ הנפשי המתלווה למבחן גדול ומשמעותי.

ויקטוריה, אמא לתלמיד י"א 4 יח' מתמטיקה, 2020

לימודים ברמה אחרת!! גישה אישית , מותאמת לאופי של הילד, אכפתיות , רגישות. מומלץ מכל הלב!

יפעת, אמא לשני בנים, מתמטיקה, 2020

ראובן לימד את שני הבנים. שניהם נהנו מהשיעורים וזה כבר אומר הרבה. ראובן יצר עניין גם מעבר לחומר הלימוד הספציפי ונוצר חיבור מוצלח ביניהם וחוויית למידה טובה. מומלץ.

ראובן מורה קשוב ויודע להתאים את עצמו לכל תלמיד. הוא עזר מאוד לדניאל שהתקשה בתחילת שנת י״א (5 יחידות פיסיקה) ועזר לו לשפר משמעותית את הישגיו במקצוע ( שיפור של כ-45 נקודות!). ממליצה בחום על ראובן.

אני שמחה להמליץ לכם על ראובן. אני לומדת אצל ראובן פיסיקה ומתמטיקה 5 יח״ל ואני יכולה לאמר שהוא לא מוותר לי אף פעם, שהוא הביא אותי להשגים מאוד גבוהים. מעבר לכך, הוא מבין בדיוק מה הנושאים החלשים אצלי ומתחיל מהבסיס כשצריך. מי שמחפש מורה ברמה גבוהה, שעובד מסודר, מקצועי ומסור לתלמידיו- גם חברי לכיתה שהמלצתי להם מאוד מרוצים.

אני רוצה להמליץ לכם על ראובן. הוא מלמד אותי מתמטיקה 5 יח"ל ומעביר את החומר בצורה מצוינת וברורה, גורם לך להבין למה עושים כל פעולה כזאת או אחרת.

אני שמח להמליץ על ראובן כמורה לפיסיקה. הבן שלי עבר בתיכון מור ברעות למגמת פיסיקה וראובן עזר לו להשלים פער של 4 חודשים בתוך שבועיים של לימוד אינטנסיבי עם ציון גבוה במבחן המעבר למגמה, אני ממליץ מאד בחום לכל מי שמחפש מורה ברמה גבוהה.

נדב, אחרי צבא, 2019

התחלתי ללמוד אצל ראובן לפני כמה חודשים במטרה לעבור בהצלחה מכינה במתמטיקה ולהתקבל ללימודי תואר במדעי המחשב. ראובן מורה מנוסה ומסודר שמקנה גישה וצורת חשיבה נכונה. המטרה שלי הושגה ואתחיל ללמוד כבר בשנה הקרובה. ממליץ מאוד ללמוד אצל ראובן.

משפחת אבישי, הורים לנער בכיתה ט, מתמטיקה, 2019

הבן שלנו לומד עם ראובן כבר כמה שנים, עוד מימי היסודי. ראובן עזר לו בצורה ניכרת להגיע ולהישאר בהקבצה א מתמטיקה לאורך כל חטיבת הביניים וגם לקבל שיבוץ ל 5 יחל בתיכון. הוא אכפתי במיוחד, בעל גישה טובה מאד, מעודדת ותומכת, מחזק את הביטחון העצמי ואת היכולת לגשת נכון לפתרון בעיות ומבחנים במתמטיקה. הוא קשוב, זמין ונגיש מאד ובעינינו הוא נכס של ממש.

אפרת, בן לומד מתמטיקה 3 יח"ל, 2019

פנינו לראובן לאחר משבר שבני חווה בנושא מתמטיקה. לא הצליח להגיע להישגים, לא האמין ביכולתו להצליח במקצוע, ועל סף יאוש. בני התחיל מציון 20, וסיים בציון 100 בבגרות. מה שיותר חשוב מהציון בבגרות, הוא התהליך המלמד התמודדות עם כישלון, והתמרתו להצלחה. ראובן יצר עבור בני, מרחב בטוח ללמידה, ואתגר שניתן לעמוד בו, דבר שחיזק את הביטחון העצמי. ממליצה בחום על ראובן

אמא למלאכי, כיתה ט, מתמטיקה, 2019

ראובן מלווה את בני מאז כיתה ז הוא מעשיר אותו בטכניקות ובחשיבה יצירתית בפתרון תרגילים ושאלות משלים איתו חומר רב שחסר לו עקב העדרויות ומאפשר לו לשמור על ממוצע 90 ב 5 יחל.

יפעת, אמא לנער בכיתה ט, מתמטיקה, 2019

ראובן מלמד את בני זו השנה השניה. מצליח להסביר את מה שלא הובן בכיתה, לחזק נקודות חלשות ולשפר חוזקות. מצליח לגרום לו לבוא ברצון לשייעורים, וזה כשלעצמו אומר הרבה אצל מתבגרים . מומלץ בחום
יפעת

ציפי, אמא לתלמיד מתמטיקה 5 יח' י"ב 2019

הבן שלי עבר, בכתה י', מארבע לחמש יחידות לימוד במתימטיקה. בכדי לסגור פערים שנוצרו; הוא נרשם לשיעורים פרטיים אצל ראובן. ראובן התגלה כמורה מקצועי, נעים הליכות ואכפתי. בזכותו בני מסיים י"ב בחמש יחידות עם ציונים טובים. תודה

טל, אחרי צבא, מתמטיקה, שדרוג בגרות ל-5 יחידות, 2019

אל ראובן הגעתי לאחר שירותי הצבאי על מנת לשפר את הבגרות במתמטיקה לרמת 5 יח"ל, לאחר שאת לימודי התיכון סיימתי עם רמת 4 יח"ל בלבד.

החלטתי להיעזר בשירותיו של ראובן לטובת המשימה: לימוד מלא (מאפס) של כלל החומר (שני השאלונים), וזאת תוך פרק זמן קצר ביותר: כשישה שבועות. במהלך הלימוד הרגשתי כי ראובן ידע להתאים את קצב הלימוד באופן הנכון ביותר עבורי וכן לעודד אותי לפתח חשיבה עצמאית ופרקטית. ראובן הנו מורה דידקטי, סבלני וקשוב, ולאורך כל תקופת הלימוד דאג לדחוף אותי קדימה ולהאמין בי ובהצלחתי. ראובן העמיד בפניי כלים רבים ואמצעי למידה שאפשרו לי להגיע לרמת המוכנות הגבוהה ביותר. כמו כן, סביבת הלימוד נעימה ומאפשרת למידה באופן מיטבי.

תודה רבה, ראובן.

עופר, אב לנועה, כיתה י"א , מתמטיקה 5 יח' 2018

נועה הגיעה לראובן במצב מוזר. היא ידעה את החומר אולם לא הצליחה במבחנים. ראובן היה הוגן והודיע לנו שנועה יודעת את החומר אולם ביקשנו ממנו בכל זאת שנועה תלמד אצלו שיעזור גם בדברים הקטנים שיכולים לעזור. ואכן במהלך הלימוד אצל ראובן היכולת של נועה לפתור מבחנים השתפרה וגם בטחונה העצמי והציונים בהתאם. וכך, מציונים בטווח של 60-70 נועה הצליחה להוציא בבגרות 92. אנחנו מרוצים ששכרנו את שירותיו של ראובן.

צביקה תדמור, אב לתלמידת אוניברסיטה, קורס אינפי 1, 2018

רציתי לשתף אותכם בתהליך/חוויה שעברה ביתי חן בלימוד מתמטיקה אינפי 1 עם ראובן כחלק מלימודיה באונברסיטה הפתוחה , חן הגיעה לראובן חסרת ידע ובטחון במקצוע הקשה הזה ובסופו של  תהליך עבודה משותפת ניתן להגיד ממש שחן יודעת את החומר הקשה וגם הצליחה במבחן - תודה ראובן

פרופסור נח עפרון, אב לתלמיד י"ב, מתמטיקה 5 יח', 2017

הטקסט המלא כאן.
הגענו לראובן בנסיבות של ייאוש. בגלל מחלה, החמיץ בננו את כל כיתה י' וחלק מכיתה י"א. ... המנהלת הגיעה למסקנה שבתנאים אלו היא לא תוכל לאפשר לבננו לגשת לבגרות כלל [אפילו לא 3 יחידות]. אמרנו לה שנמצא דרך לאפשר לו להשלים את הפער ולעבור את הבחינות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. בשלב זה פנינו לראובן קלינמן, שהתחיל ללמד את בננו שיעור שבועי דרך האינטרנט, לניו יורק.
 

... בננו ראה מהר מאוד שמורהו מבריק, וניגש לשיעורים בכבוד וברצינות. עם ההתקדמות המהירה בחומר... אחרי חמישה חודשים בלבד הוא כבר היה ברמה של חבריו לכיתה.
בסופו של דבר הוא נבחן ברמת 5 יחידות, וקיבל ציון 100. זו היא תוצאה טובה בהרבה מכל מה שיכלנו לחלום.


אולי בגלל שאני מורה בעצמי אני יכול לראות בבירור איזה מורה ייחודי, יוצא דופן ומוכשר הוא ראובן.

מיכה, י"ב, מתמטיקה 5 יח', 2017

הייתי בחו"ל למשך כל מחצית א' של כיתה י"ב ורק בזכות ראובן הצלחתי להשלים את כל החומר ולסיים  5 יח"ל עם ציון מאוד טוב. הוא לימד אותי  (בווידאו) בזמן שלא הייתי בארץ וגם אחרי שחזרתי ועזר לי מאוד להשלים את כל החומר שהיה לי חסר. הוא ידע לזהות אילו דברים היו קשים לי ולחזור איתי עליהם עד שידעתי אותם היטב, וגם כן ידע לזהות את הנושאים שיושבים לי טוב ולא לבזבז עליהם זמן. מעבר לזה הוא גם יודע להסביר דברים בצורה מאוד ברורה ומובנת. הוא מורה מצוין, ואני מאוד מודה לו על כל העזרה שנתן לי.

ליסה שמעוני, אם לשלושה ילדים, מתמטיקה ופיזיקה, 4,5 יחידות, 2017

ראובן לימד שלושה מילדי פיזיקה ומתמטיקה, ואנחנו עובדים איתו כבר כשש שנים. בזכותו של ראובן הם הצליחו מאוד בבגרות במתמטיקה ובפיזיקה.


מרענן שיש מורה שיודע באמת כיצד לעזור לתלמידים להבין. ילדי חוזרים לפעמים משיעור ואומרים "עכשיו אני מבין איך זה עובד". הוא סבלני וגמיש, מקצועי, מכבד את הילדים ואת נושא הלימוד. הוא יסודי, ונשאר בקשר עם התלמיד והוריו גם בין שיעור לשיעור.


בני אמר את זה בצורה הטובה ביותר: "ראובן הוא המורה הטוב ביותר במודיעין כי באמת אכפת לו עלינו והוא רוצה שנצליח"

לימור עמר, אמא לבן י"ב, 4 יח', 2017

ראובן היקר,
רציתי להודות לך על ליווי צמוד מכיתה ז ועד יב.
לא מובן מאליו שבני שהיה בשלוש יחידות בגרות עם ציון ממוצע של 70 הגיע ל4 יחידות עם ציון של 94 והכל בזכות הדבקות במטרה, היחס, האמון שנתת בו וכמובן היכולת שלך להיות זמין בכל בעיה שמתעוררת.

.תודה רבה על הכל.

בלעדייך זה לא היה קורה.

עדית ומאיר בוקאי, הורים של שקד, עולה לי' 5 יח' 2016

רוצה להוריד את הכובע בפני ראובן. בני שקד התחיל את השנה (ט' בעירוני ג') בכיתת 3-4 יחידות מתמטיקה. בשנה הבאה חלוקה למגמות והוא רצה להתקבל לסייבר שם הדרישה הפרה לימינארית היא 5 יחידות מתמטיקה. הגענו אל ראובן בעקבות המלצה ובעבודה משותפת של כמה חודשים הילד המריא (פשוט כך) והיום השלים את הקבלה ל-5 יחידות! אי אפשר להגזים בתרומתו של ראובן להישג הזה. הוא האמין, דחף ומצא בדיוק את הדרך להוציא משקד את המקסימום. זה סימן ההיכר של מורה מעולה!
תודה

תמי, אמא לשני ילדים, 5 יח', 2016

תמי, אמא לשני ילדים שהדימוי העצמי שלהם במתמטיקה עלה פלאים..
בני הבכור, בוגר 3 יחידות במתמטיקה למד אצל ראובן כהכנה ללימודי כלכלה באוניברסיטה. בחודשים ספורים ראובן השלים עם בני את החומר, חסך ממנו קורס קיץ במתמטיקה, הביא אותו לרמת שליטה של 5 יחידות ולציוני מצטיין בקורסי שנה א' במתמטיקה.
השנה שוב נעזרנו בראובן והפעם לטובת בני הצעיר שעולה לכיתה י', במספר מפגשים קצר מאוד ראובן הכין אותו למבחן מעבר במתמטיקה כדי להתקבל ל5 יחידות וללימודי מדעי המחשב...
ברור לנו כי נמשיך להיעזר בראובן במהלך הלימודים בתיכון

ע.ע, סיים י"א, 5 יח', 2016

נורא עזרת לי השנה, גם בעזרה במתמטיקה עצמה וגם בשיפור הביטחון ובתמיכה שנתת. בזכותם עליתי מציונים של 50 לציון בגרות של 99

מיכל אמא של תום, עולה לי', 4-5 יח', 2016

ראובן לימד את בני תום בשנה"ל האחרונה ועזר לו להתגבר על פערים ניכרים שהיו לו במתמטיקה. ראובן האמין ביכולות של תום והיה קשוב אליו. תום הרגיש מחוזק על ידו ובעזרתו הגיע להישגים גבוהים.

נ.ש., שיפור בגרות מתמטיקה 4 יח', 2016

הגעתי לראובן בגיל 22, תוך כדי צבא, כדי לשפר שאלון של 4 יחידות. מההתחלה, ראובן בנה לי תוכנית מותאמת לכמות החומר וליכולות שלי. כל שיעור הועבר בצורה מקצועית ביותר, ניתן מענה מלא לכל שאלה - ומעבר להכל, ניתנה תמיכה ודחיפה לעבודה עצמאית. משרד החינוך ממליץ ללמוד כ-140 שעות לשאלון אשר ניגשתי אליו, ולאחר כ-18 שעות של למידה עם ראובן, הרגשתי מוכן לגמרי לבגרות.

אמא של תום, י"א מתמטיקה 4 יח' ופיזיקה 2015

הגענו לראובן לאחר שהמורה למתמטיקה הודיעה לתום באמצע שנת הלימודים (כיתה יא') שבכוונתה להוריד אותו ל-3 יחידות לימוד עקב ירידה משמעותית בהישגיו. תום התחייב בפניה להשתפר בחודש וחצי שנותרו עד למבחן הבא או לקבל את החלטתה. בעזרת ראובן, הוא הצליח להשלים את הפערים, לעבור את המבחן בציון מכובד ולהישאר בקבוצת הלימוד שלו. תום ממשיך להסתייע בראובן לחיזוק ותרגול הן במתמטיקה והן בפיזיקה. אין ספק שההוראה המקצועית, הברורה והמאורגנת בשילוב עם הגישה החיובית והמחזקת עוזרים לתום למצות את היכולת שלו בצורה טובה יותר. ממליצה בחום! אשמח אם תתקשרו אלי להמלצה [צרו קשר לקבלת המספר]

אמא של דניאל, כיתה י"א, 4 יח', 2015

הגענו לראובן לאחר שבית הספר החליט להוריד את בננו מארבע יחידות  במתמטיקה לשלוש. מיד לאחר השיעור הראשון כתב לי ראובן לא לוותר לבית הספר ולהשאיר את הילד בארבע יחידות כי הוא לגמרי מסוגל.עשינו את המלחמה הנדרשת ובאמת הילד ניגש למבחן בגרות בארבע יחידות ואמר שהמבחן היה "קלי קלות". תודה לראובן שהאמין בילד לכל אורך הדרך גם כשהמערכת ויתרה עליו, השקיע בו בלימוד בסבלנות ומעבר ללימוד המתמטיקה, לימד אותו גם איך ללמוד ואיך להתמודד עם המבחן.

ע', סיימה י"א, 5 יח', 2014

לפני שנה הגעתי לראובן עם פער גדול מאוד במתמטיקה וציונים נמוכים. במהלך השנה המורה שלי בבית הספר כל הזמן דאגה להזכיר לי שכדאי לי לרדת ל-4 יחידות. לא הסכמתי לוותר והחלטתי להשלים את הפערים עם ראובן. וככה, במהלך השנה, עם המון המון עזרה מראובן - הידע הרב, צורת הלימוד, התמיכה, האכפתיות והביטחון שהוא נתן לי, לאט לאט הצלחתי להדביק את הפער וציוני המבחנים התחילו להשתפר...


בסוף השנה גם הצלחתי לעבור את מבחן הבגרות ב-5 יחידות מתמטיקה בציון 85. אין מאושרת ממני  :)

גלית ו', אמא לתלמיד בכיתה י"א, 5 יח' פיזיקה, 2014

 שמי גלית ובני ברק לומד במגמת פיזיקה 5 יחידות. ברק הגיע אל ראובן בכיתה י׳, רגע לפני ההחלטה לוותר על המגמה! ראובן לא ויתר וליווה אותו לאורך השנה. לצד הלימוד ראובן החזיר לברק גם את הביטחון העצמי בידע וביכולת שלו ללמוד ולהצליח במגמה ובמבחני הבגרות ב-5 יחידות פיזיקה!


לתלמידים והורים המחפשים מורה מצוין לפיזיקה ומתמטיקה – אני ממליצה מאוד מאוד!

סיגלית ק', אמא לתלמידה שסיימה י"ב, 4 יח', 2014

 ראובן היקר,

תודה רבה על העזרה, ההכוונה והלמידה המדהימה שעברת עם רותם בשנתיים וחצי שבהן היא למדה אצלך מתמטיקה לבגרות 4 יחידות.

 

רותם  קיבלה ממך ביטחון וכלים להתמודד עם החומר והצליחה מאוד.

מודים לך מאוד.

אמא של נ"ק, כיתה י', מתמטיקה 5 יחידות, 2013

אנו מבקשים להודות לך על תקופה בת שלושה חודשים בלבד שבה הצלחת להחזיר לבננו את חדוות לימוד המתמטיקה.הצלחה זו לא רק השאירה אותו במגמת 5 היחידות, אלא אף בציון גבוה (הגבוה בכיתה), ואנו תקווה כי כך ימשיך אף בשנה הקרובה. הילד עצמו מתלהב מכך שהוא מבין את החומר מבחינה לוגית ולא פותר תרגילים "כמו תוכי" , כדבריו. 

הוריו של ניר, כיתה י', מופ"ת, מתמטיקה, 2013

ברצוננו להודות לך על התמיכה וההשקעה בבן שלנו ניר, וביכולת להטמיע בו את הביטחון ואת היכולת להישגים בתחום המתמטיקה, את הסבלנות והליווי המקצועי ואת תחושת החברות שלך עם בננו. בזכותך הוא שינה את יחסו למקצוע, קיבל ביטחון והצליח לסיים את השנה בהישגים מדהימים ובהצלחה בבחינות הבגרות. 

 

 תודה ויישר כוח.

אסנת א., אמא לתלמידה שעולה לכיתה י', 2013

 כשהגענו לראובן ר' הייתה חסרת ביטחון. למרות שיש לה יכולת מתמטית גבוהה, היא נכשלה במערכת ולא האמינה בעצמה יותר.ראובן הצליח תוך שיעור אחד לנטוע בה ביטחון, רצון ללמוד ולהתקדם ומרץ שלא ראיתי בילדה מזה זמן רב. תוך חודש ר' למדה את החומר של כל השנה, הצליחה לפתור תרגילים בקלות ועברה מבחן קבלה למגמה שבה רצתה ללמוד.ראובן הוא מורה אינטליגנטי בעל חוש הומור. הוא מבחין במהירות ביכולותיו של התלמיד ויודע לאפשר לו התקדמות על פי יכולתו.חיפשנו מורה למתמטיקה, ומצאנו הרבה יותר מזה 

ל"נ, אמא לנער בכיתה י"א וילדה בכיתה ו', 2013

ראובן מורה המשקיע בתלמידיו עד שיבינו היטב את החומר. שני ילדיי למדו אצלו במשך יותר משנה והתקדמותם ניכרת מאוד. הלמידה תמיד נעשתה באווירה טובה ובסבלנות רבה. ממליצה בחום

גלעד שטרנשיין, חייל משוחרר, מתמטיקה 4 יחידות, 2012

במסגרת זמן קצרה מהרגיל, היה עליי ללמוד חומר של שאלון בגרות שלם במתמטיקה ברמה של 4 יח"ל.
לאחר עבודה קשה וליווי צמוד של ראובן, צלחנו את המשימה- הגעתי מוכן למבחן.


אם את/ה מחפש/ת עזרה פרטית אני ממליץ בחום על ראובן. התאמה אישית, סבלנות והומור ברמה הנכונה.

דן יעקבי, כיתה י', פיזיקה 5 יחידות, 2012

מורה מצוין! תוך שתי פגישות הוא עזר לי להשלים חומר של חודשים, ובזכותו הצלחתי להתקבל למגמת פיזיקה. ממליץ בחום רב.

ס"מ, אמא לתלמידה בכיתה ח', 2012

ראובן הוא מורה מעולה. הוא הפך את לימוד הפיזיקה לברור, מובן וידידותי.
הוא מלווה את בתנו הלומדת בכיתת מופ"ת כבר שנה ואין ספק כי נמשיך עמו גם בשנה הבאה.


הביטחון העצמי של בתנו השתפר פלאים ועמו גם ציוניה בפיזיקה.
מומלץ בחום!

תמר ונטורה, 2012

ראובן היקר, בתבונה וברגישות הצלחת להחזיר לבני את האמון ביכולותיו. בעזרתך, מתן הצליח לעמוד ביעד שהציב לעצמו. מעבר לכך, אתה מורה בכל רמ"ח איבריך. מורה שמתייחס לתלמידו בגובה העיניים מתוך כבוד והערכה. מתן מעריך אותך מאוד, וכך גם אנו, הוריו.

דרור אטלינגר, תלמידת 5 יחידות מתמטיקה ופיזיקה בבי"ס עתיד מדעים לוד, 2012

הבעיה העיקרית שלי הייתה להבין כמה נקודות שמנעו ממני מלהבין את הנושא הכללי. בעזרת השיעורים הצלחתי להבין עד הסוף את החומר וכתוצאה מכך גם להצליח לפתור את התרגילים.

מהלך השיעורים היה נעים מאוד, ראובן הסביר לי בסבלנות את החומר (אפילו אם זה דרש כמה פעמים) ופתר בדקות ספורות תרגילים שחשבתי עליהם במשך שעות.

בנוסף לקשיים בהבנה גם הקשתה עליי הדיסלקציה, וגם פה ראובן נתן לי טיפים לכתיבה מסודרת יותר שעזרה לי מאוד לא להתבלבל בתרגיל ולהגיע לתשובות הנכונות.

השיעורים אתו העניקו לי ביטחון ורוגע שבעזרתם הצלחתי בבחינה והבנתי את החומר.

 

בכללי ראובן הוא אחלה מורה(: 

Please reload

bottom of page