top of page
לימוד נעים

המלצות

אני בת 21 ומשלימה בגרות ב5 יחידות מתמטיקה בליוויו של ראובן היקר
בתקופת הבית ספר פיתחתי חרדה ופחד ממשי ממתמטיקה עקב חוויות לא נעימות חוזרות ונישנות מצד מורים שלימדו אותי. באופן תמידי לימוד מתמטיקה לווה אצלי באווירה של חרדה ולחץ, עד שפגשתי את ראובן. לראשונה בחיי אני נהנת מלמידת החומר. ראובן מורה מקסים ומסור, מעביר את החומר בצורה מעניינת, מלמדת, נעימה ורגועה. והכי חשוב, באופן ברור וטוב. ממליצה בחום מכל הלב.

2024

נטע, שיפור בגרות ל 5 יחידות

בפחות מחודש לקראת מתכונת לבגרות 5 יחידות, השלמתי חומר של שנתיים שלמות ראובן נתן לי את הכלים המתאימים ללמידה עצמאית וטיפים ועצות ובזכות השיעורים איתו עברתי את המבחן בציון 100

2021

שחר, תלמידת תוכנית בר אילן במתמטיקה, לקראת מבחן בפיזיקה

ראובן הוא מורה מאוד טוב. הוא מלמד בצורה ברורה ויש לו הרבה סבלנות בשיעורים. הוא מאוד עזר לי השנה ואני מקווה להמשיך איתו שנה הבאה.

2021

טליה, כיתה י', מתמטיקה ופיזיקה

ראובן מלמד שניים מילדיי. מורה מצוין, סבלני, יודע כיצד להגיע לכל אחד בדרך המתאימה לו ומלמד כיצד ללמוד ולא רק את החומר הנלמד. מומלץ מאוד!

2021

ורדית, אמא לתלמידה בכיתה י"א 4 יח' ותלמיד כיתה ו'

ראובן קלינמן החזיר לבן שלי את הבטחון בתחום המתמטיקה! בדרכו המקצועית והנעימה, השלים לבני פערים רבים שהיו לו בחומר, והביא אותו ממצב של תלמיד שכמעט נכשל לתלמיד מצטיין במתמטיקה 4 יחידות!!

2021

גילי, אמא של תלמיד י"א, 4 יח'

מורה עם תשוקה רבה לנושא אותו מלמד (מתמטיקה) והוא מעביר אותו בצורה מרתקת ומעניינת מאוד, כבן אדם שלא אהב מתמטיקה לפני, נמשכתי לתוך הקסם של הנושא דרך הלימודים עם ראובן והתחלתי לפתח נקודת מבט חיובית כלפי מתמטיקה אחרי הלימודים עם ראובן. ממליץ בחום.

2021

אדם, אחרי י"ב, שיפור בגרות מ-3 ל-4 יח'

ראובן מלמד את בני במשך כשנה. הוא מורה מקצועי ורציני בגישתו, יודע להיות קשוב לצרכי התלמיד והוריו, מגלה אנושיות לצד השקעה ומסירות מומלץ בחום!

2021

תמר, אמא לתלמיד ח', מתמטיקה

​הגעתי לראובן בסמוך למבחן שלי בפיזיקה עם הרבה שאלות. מדובר במרצה מקצועי מאוד, קשוב, זמין בכל רגע נתון ואנושי! ראובן הסביר וחידד לי את כל החומר בצורה מיטבית. חבל שלא הגעתי אליו לפני, ממליצה בחום!

2020

ליליה, מכינת פיזיקה להנדסה, מכללה

התלמידה הכשרונית כמעט נשרה ל-3 יחידות, ובסוף נשארה ב-4 : מצוין! הוא סבלני ויסודי והשיטה של עבודה און-ליין מתאימה מאוד למתבגרים

2020

גליה, אם לנערה שעולה לי"א

ראובן מורה מקצועי מאוד. לפני מתמטיקה, הוא רואה את נפשו של התלמיד, מבין את מקור הקושי ומתאים את הגישה הלימודית. הוא מקנה לתלמיד ביטחון וכלים להתמודד עם החומר, וכן עם הלחץ הנפשי המתלווה למבחן גדול ומשמעותי.

2020

מאיה, אם לתלמיד בתוכנית מצטיינים מתמטיקה י"א

לימודים ברמה אחרת!! גישה אישית , מותאמת לאופי של הילד, אכפתיות , רגישות. מומלץ מכל הלב!

2020

ויקטוריה, אמא לתלמיד י"א 4 יח' מתמטיקה

ראובן לימד את שני הבנים. שניהם נהנו מהשיעורים וזה כבר אומר הרבה. ראובן יצר עניין גם מעבר לחומר הלימוד הספציפי ונוצר חיבור מוצלח ביניהם וחוויית למידה טובה. מומלץ.

2020

יפעת, אמא לשני בנים, מתמטיקה

ראובן מורה קשוב ויודע להתאים את עצמו לכל תלמיד. הוא עזר מאוד לדניאל שהתקשה בתחילת שנת י״א (5 יחידות פיסיקה) ועזר לו לשפר משמעותית את הישגיו במקצוע ( שיפור של כ-45 נקודות!). ממליצה בחום על ראובן.

2020

מיכל, אמא לדניאל, פיזיקה, כיתה י'

אני שמחה להמליץ לכם על ראובן. אני לומדת אצל ראובן פיסיקה ומתמטיקה 5 יח״ל ואני יכולה לאמר שהוא לא מוותר לי אף פעם, שהוא הביא אותי להשגים מאוד גבוהים. מעבר לכך, הוא מבין בדיוק מה הנושאים החלשים אצלי ומתחיל מהבסיס כשצריך. מי שמחפש מורה ברמה גבוהה, שעובד מסודר, מקצועי ומסור לתלמידיו- גם חברי לכיתה שהמלצתי להם מאוד מרוצים.

2020

שובל, פיזיקה ומתמטיקה 5 יח', י"א

אני רוצה להמליץ לכם על ראובן. הוא מלמד אותי מתמטיקה 5 יח"ל ומעביר את החומר בצורה מצוינת וברורה, גורם לך להבין למה עושים כל פעולה כזאת או אחרת.

2020

איציק, אחרי צבא, בגרות 5 יח'

אני שמח להמליץ על ראובן כמורה לפיסיקה. הבן שלי עבר בתיכון מור ברעות למגמת פיסיקה וראובן עזר לו להשלים פער של 4 חודשים בתוך שבועיים של לימוד אינטנסיבי עם ציון גבוה במבחן המעבר למגמה, אני ממליץ מאד בחום לכל מי שמחפש מורה ברמה גבוהה.

2020

רונן, אבא לתלמיד י', פיזיקה

התחלתי ללמוד אצל ראובן לפני כמה חודשים במטרה לעבור בהצלחה מכינה במתמטיקה ולהתקבל ללימודי תואר במדעי המחשב. ראובן מורה מנוסה ומסודר שמקנה גישה וצורת חשיבה נכונה. המטרה שלי הושגה ואתחיל ללמוד כבר בשנה הקרובה. ממליץ מאוד ללמוד אצל ראובן.

2019

נדב, אחרי צבא

הבן שלנו לומד עם ראובן כבר כמה שנים, עוד מימי היסודי. ראובן עזר לו בצורה ניכרת להגיע ולהישאר בהקבצה א מתמטיקה לאורך כל חטיבת הביניים וגם לקבל שיבוץ ל 5 יחל בתיכון. הוא אכפתי במיוחד, בעל גישה טובה מאד, מעודדת ותומכת, מחזק את הביטחון העצמי ואת היכולת לגשת נכון לפתרון בעיות ומבחנים במתמטיקה. הוא קשוב, זמין ונגיש מאד ובעינינו הוא נכס של ממש.

2019

משפחת אבישי, הורים לנער בכיתה ט, מתמטיקה

פנינו לראובן לאחר משבר שבני חווה בנושא מתמטיקה. לא הצליח להגיע להישגים, לא האמין ביכולתו להצליח במקצוע, ועל סף יאוש. בני התחיל מציון 20, וסיים בציון 100 בבגרות. מה שיותר חשוב מהציון בבגרות, הוא התהליך המלמד התמודדות עם כישלון, והתמרתו להצלחה. ראובן יצר עבור בני, מרחב בטוח ללמידה, ואתגר שניתן לעמוד בו, דבר שחיזק את הביטחון העצמי. ממליצה בחום על ראובן

2019

אפרת, בן לומד מתמטיקה 3 יח"ל

ראובן מלווה את בני מאז כיתה ז הוא מעשיר אותו בטכניקות ובחשיבה יצירתית בפתרון תרגילים ושאלות משלים איתו חומר רב שחסר לו עקב העדרויות ומאפשר לו לשמור על ממוצע 90 ב 5 יחל.

2019

אמא למלאכי, כיתה ט, מתמטיקה

ראובן מלמד את בני זו השנה השניה. מצליח להסביר את מה שלא הובן בכיתה, לחזק נקודות חלשות ולשפר חוזקות. מצליח לגרום לו לבוא ברצון לשייעורים, וזה כשלעצמו אומר הרבה אצל מתבגרים . מומלץ בחום

2019

יפעת, אמא לנער בכיתה ט, מתמטיקה

הבן שלי עבר, בכתה י', מארבע לחמש יחידות לימוד במתימטיקה. בכדי לסגור פערים שנוצרו; הוא נרשם לשיעורים פרטיים אצל ראובן. ראובן התגלה כמורה מקצועי, נעים הליכות ואכפתי. בזכותו בני מסיים י"ב בחמש יחידות עם ציונים טובים. תודה

2019

ציפי, אמא לתלמיד מתמטיקה 5 יח', י'

אל ראובן הגעתי לאחר שירותי הצבאי על מנת לשפר את הבגרות במתמטיקה לרמת 5 יח"ל, לאחר שאת לימודי התיכון סיימתי עם רמת 4 יח"ל בלבד.החלטתי להיעזר בשירותיו של ראובן לטובת המשימה: לימוד מלא (מאפס) של כלל החומר (שני השאלונים), וזאת תוך פרק זמן קצר ביותר: כשישה שבועות. במהלך הלימוד הרגשתי כי ראובן ידע להתאים את קצב הלימוד באופן הנכון ביותר עבורי וכן לעודד אותי לפתח חשיבה עצמאית ופרקטית. ראובן הנו מורה דידקטי, סבלני וקשוב, ולאורך כל תקופת הלימוד דאג לדחוף אותי קדימה ולהאמין בי ובהצלחתי. ראובן העמיד בפניי כלים רבים ואמצעי למידה שאפשרו לי להגיע לרמת המוכנות הגבוהה ביותר. כמו כן, סביבת הלימוד נעימה ומאפשרת למידה באופן מיטבי. תודה רבה, ראובן.

2019

טל, אחרי צבא, מתמטיקה, שדרוג בגרות ל-5 יחידות

נועה הגיעה לראובן במצב מוזר. היא ידעה את החומר אולם לא הצליחה במבחנים. ראובן היה הוגן והודיע לנו שנועה יודעת את החומר אולם ביקשנו ממנו בכל זאת שנועה תלמד אצלו שיעזור גם בדברים הקטנים שיכולים לעזור. ואכן במהלך הלימוד אצל ראובן היכולת של נועה לפתור מבחנים השתפרה וגם בטחונה העצמי והציונים בהתאם. וכך, מציונים בטווח של 60-70 נועה הצליחה להוציא בבגרות 92. אנחנו מרוצים ששכרנו את שירותיו של ראובן.

2018

עופר, אב לנועה, כיתה י"א , מתמטיקה 5 יח'

רציתי לשתף אותכם בתהליך/חוויה שעברה ביתי חן בלימוד מתמטיקה אינפי 1 עם ראובן כחלק מלימודיה באונברסיטה הפתוחה , חן הגיעה לראובן חסרת ידע ובטחון במקצוע הקשה הזה ובסופו של  תהליך עבודה משותפת ניתן להגיד ממש שחן יודעת את החומר הקשה וגם הצליחה במבחן - תודה ראובן

2018

צביקה תדמור, אב לתלמידת אוניברסיטה, קורס אינפי 1,

הגענו לראובן בנסיבות של ייאוש. בגלל מחלה, החמיץ בננו את כל כיתה י' וחלק מכיתה י"א. ... המנהלת הגיעה למסקנה שבתנאים אלו היא לא תוכל לאפשר לבננו לגשת לבגרות כלל [אפילו לא 3 יחידות]. אמרנו לה שנמצא דרך לאפשר לו להשלים את הפער ולעבור את הבחינות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. בשלב זה פנינו לראובן קלינמן, שהתחיל ללמד את בננו שיעור שבועי דרך האינטרנט, לניו יורק. ... בננו ראה מהר מאוד שמורהו מבריק, וניגש לשיעורים בכבוד וברצינות. עם ההתקדמות המהירה בחומר... אחרי חמישה חודשים בלבד הוא כבר היה ברמה של חבריו לכיתה. בסופו של דבר הוא נבחן ברמת 5 יחידות, וקיבל ציון 100. זו היא תוצאה טובה בהרבה מכל מה שיכלנו לחלום. אולי בגלל שאני מורה בעצמי אני יכול לראות בבירור איזה מורה ייחודי, יוצא דופן ומוכשר הוא ראובן.

2017

פרופסור נח עפרון, אב לתלמיד י"ב, מתמטיקה 5 יח'

הייתי בחו"ל למשך כל מחצית א' של כיתה י"ב ורק בזכות ראובן הצלחתי להשלים את כל החומר ולסיים  5 יח"ל עם ציון מאוד טוב. הוא לימד אותי  (בווידאו) בזמן שלא הייתי בארץ וגם אחרי שחזרתי ועזר לי מאוד להשלים את כל החומר שהיה לי חסר. הוא ידע לזהות אילו דברים היו קשים לי ולחזור איתי עליהם עד שידעתי אותם היטב, וגם כן ידע לזהות את הנושאים שיושבים לי טוב ולא לבזבז עליהם זמן. מעבר לזה הוא גם יודע להסביר דברים בצורה מאוד ברורה ומובנת. הוא מורה מצוין, ואני מאוד מודה לו על כל העזרה שנתן לי.

2017

מיכה, י"ב, מתמטיקה 5 יח'

ראובן לימד שלושה מילדי פיזיקה ומתמטיקה, ואנחנו עובדים איתו כבר כשש שנים. בזכותו של ראובן הם הצליחו מאוד בבגרות במתמטיקה ובפיזיקה. מרענן שיש מורה שיודע באמת כיצד לעזור לתלמידים להבין. ילדי חוזרים לפעמים משיעור ואומרים "עכשיו אני מבין איך זה עובד". הוא סבלני וגמיש, מקצועי, מכבד את הילדים ואת נושא הלימוד. הוא יסודי, ונשאר בקשר עם התלמיד והוריו גם בין שיעור לשיעור. בני אמר את זה בצורה הטובה ביותר: "ראובן הוא המורה הטוב ביותר במודיעין כי באמת אכפת לו עלינו והוא רוצה שנצליח"

2017

ליסה שמעוני, אם לשלושה ילדים, מתמטיקה ופיזיקה, 4,5 יחידות

ראובן היקר, רציתי להודות לך על ליווי צמוד מכיתה ז ועד יב. לא מובן מאליו שבני שהיה בשלוש יחידות בגרות עם ציון ממוצע של 70 הגיע ל4 יחידות עם ציון של 94 והכל בזכות הדבקות במטרה, היחס, האמון שנתת בו וכמובן היכולת שלך להיות זמין בכל בעיה שמתעוררת..תודה רבה על הכל. בלעדייך זה לא היה קורה.

2017

לימור עמר, אמא לבן י"ב, 4 יח'

רוצה להוריד את הכובע בפני ראובן. בני שקד התחיל את השנה (ט' בעירוני ג') בכיתת 3-4 יחידות מתמטיקה. בשנה הבאה חלוקה למגמות והוא רצה להתקבל לסייבר שם הדרישה הפרה לימינארית היא 5 יחידות מתמטיקה. הגענו אל ראובן בעקבות המלצה ובעבודה משותפת של כמה חודשים הילד המריא (פשוט כך) והיום השלים את הקבלה ל-5 יחידות! אי אפשר להגזים בתרומתו של ראובן להישג הזה. הוא האמין, דחף ומצא בדיוק את הדרך להוציא משקד את המקסימום. זה סימן ההיכר של מורה מעולה! תודה.

2016

עדית ומאיר בוקאי, הורים של שקד, עולה לי' 5 יח

תמי, אמא לשני ילדים שהדימוי העצמי שלהם במתמטיקה עלה פלאים. בני הבכור, בוגר 3 יחידות במתמטיקה למד אצל ראובן כהכנה ללימודי כלכלה באוניברסיטה. בחודשים ספורים ראובן השלים עם בני את החומר, חסך ממנו קורס קיץ במתמטיקה, הביא אותו לרמת שליטה של 5 יחידות ולציוני מצטיין בקורסי שנה א' במתמטיקה. השנה שוב נעזרנו בראובן והפעם לטובת בני הצעיר שעולה לכיתה י', במספר מפגשים קצר מאוד ראובן הכין אותו למבחן מעבר במתמטיקה כדי להתקבל ל5 יחידות וללימודי מדעי המחשב. ברור לנו כי נמשיך להיעזר בראובן במהלך הלימודים בתיכון.

2016

תמי, אמא לשני ילדים, 5 יח'

נורא עזרת לי השנה, גם בעזרה במתמטיקה עצמה וגם בשיפור הביטחון ובתמיכה שנתת. בזכותם עליתי מציונים של 50 לציון בגרות של 99

2016

ע.ע, סיים י"א, 5 יח'

ראובן לימד את בני תום בשנה"ל האחרונה ועזר לו להתגבר על פערים ניכרים שהיו לו במתמטיקה. ראובן האמין ביכולות של תום והיה קשוב אליו. תום הרגיש מחוזק על ידו ובעזרתו הגיע להישגים גבוהים.

2016

מיכל אמא של תום, עולה לי', 4-5 יח'

הגעתי לראובן בגיל 22, תוך כדי צבא, כדי לשפר שאלון של 4 יחידות. מההתחלה, ראובן בנה לי תוכנית מותאמת לכמות החומר וליכולות שלי. כל שיעור הועבר בצורה מקצועית ביותר, ניתן מענה מלא לכל שאלה - ומעבר להכל, ניתנה תמיכה ודחיפה לעבודה עצמאית. משרד החינוך ממליץ ללמוד כ-140 שעות לשאלון אשר ניגשתי אליו, ולאחר כ-18 שעות של למידה עם ראובן, הרגשתי מוכן לגמרי לבגרות.

2015

נ.ש., שיפור בגרות מתמטיקה 4 יח'

הגענו לראובן לאחר שהמורה למתמטיקה הודיעה לתום באמצע שנת הלימודים (כיתה יא') שבכוונתה להוריד אותו ל-3 יחידות לימוד עקב ירידה משמעותית בהישגיו. תום התחייב בפניה להשתפר בחודש וחצי שנותרו עד למבחן הבא או לקבל את החלטתה. בעזרת ראובן, הוא הצליח להשלים את הפערים, לעבור את המבחן בציון מכובד ולהישאר בקבוצת הלימוד שלו. תום ממשיך להסתייע בראובן לחיזוק ותרגול הן במתמטיקה והן בפיזיקה. אין ספק שההוראה המקצועית, הברורה והמאורגנת בשילוב עם הגישה החיובית והמחזקת עוזרים לתום למצות את היכולת שלו בצורה טובה יותר. ממליצה בחום! אשמח אם תתקשרו אלי להמלצה [צרו קשר לקבלת המספר]

2015

אמא של תום, י"א מתמטיקה 4 יח' ופיזיקה

הגענו לראובן לאחר שבית הספר החליט להוריד את בננו מארבע יחידות  במתמטיקה לשלוש. מיד לאחר השיעור הראשון כתב לי ראובן לא לוותר לבית הספר ולהשאיר את הילד בארבע יחידות כי הוא לגמרי מסוגל.עשינו את המלחמה הנדרשת ובאמת הילד ניגש למבחן בגרות בארבע יחידות ואמר שהמבחן היה "קלי קלות". תודה לראובן שהאמין בילד לכל אורך הדרך גם כשהמערכת ויתרה עליו, השקיע בו בלימוד בסבלנות ומעבר ללימוד המתמטיקה, לימד אותו גם איך ללמוד ואיך להתמודד עם המבחן.

2015

אמא של דניאל, כיתה י"א, 4 יח'

לפני שנה הגעתי לראובן עם פער גדול מאוד במתמטיקה וציונים נמוכים. במהלך השנה המורה שלי בבית הספר כל הזמן דאגה להזכיר לי שכדאי לי לרדת ל-4 יחידות. לא הסכמתי לוותר והחלטתי להשלים את הפערים עם ראובן. וככה, במהלך השנה, עם המון המון עזרה מראובן - הידע הרב, צורת הלימוד, התמיכה, האכפתיות והביטחון שהוא נתן לי, לאט לאט הצלחתי להדביק את הפער וציוני המבחנים התחילו להשתפר... בסוף השנה גם הצלחתי לעבור את מבחן הבגרות ב-5 יחידות מתמטיקה בציון 85. אין מאושרת ממני  :)

2014

ע', סיימה י"א, 5 יח'

 שמי גלית ובני ברק לומד במגמת פיזיקה 5 יחידות. ברק הגיע אל ראובן בכיתה י׳, רגע לפני ההחלטה לוותר על המגמה! ראובן לא ויתר וליווה אותו לאורך השנה. לצד הלימוד ראובן החזיר לברק גם את הביטחון העצמי בידע וביכולת שלו ללמוד ולהצליח במגמה ובמבחני הבגרות ב-5 יחידות פיזיקה! לתלמידים והורים המחפשים מורה מצוין לפיזיקה ומתמטיקה – אני ממליצה מאוד מאוד!

2014

גלית ו', אמא לתלמיד בכיתה י"א, 5 יח' פיזיקה

 ראובן היקר, תודה רבה על העזרה, ההכוונה והלמידה המדהימה שעברת עם רותם בשנתיים וחצי שבהן היא למדה אצלך מתמטיקה לבגרות 4 יחידות. רותם  קיבלה ממך ביטחון וכלים להתמודד עם החומר והצליחה מאוד. מודים לך מאוד.

2014

סיגלית ק', אמא לתלמידה שסיימה י"ב, 4 יח'

אנו מבקשים להודות לך על תקופה בת שלושה חודשים בלבד שבה הצלחת להחזיר לבננו את חדוות לימוד המתמטיקה.הצלחה זו לא רק השאירה אותו במגמת 5 היחידות, אלא אף בציון גבוה (הגבוה בכיתה), ואנו תקווה כי כך ימשיך אף בשנה הקרובה. הילד עצמו מתלהב מכך שהוא מבין את החומר מבחינה לוגית ולא פותר תרגילים "כמו תוכי" , כדבריו. 

2013

אמא של נ"ק, כיתה י', מתמטיקה 5 יחידות

bottom of page